Nabídka

Špetka adrenalinu zvládne správně okořenit jakoukoli akci – ať už se jedná o neformální party, nebo formální večírek. Nechte si ušít show na míru, vyberte si z nazkoušených představení nebo objednejte konkrétní umělce. Je to na vás.

Komponovaný program

Chcete, aby představení perfektně souznělo s konceptem vašeho večera?
Sestavíme vám vystoupení na míru od a až do z.

objednat službu

Booking umělců

Máte svůj oblíbený styl nebo si přejete specifickou emoci?
Vyberte si umělce, který umí přesně to, co si představujete. 

TADY!

Zábavná akrobatická show plná lidských houpaček, skoků a házení akrobatů do vzduchu.

Duo DaeWomen

DaeMen s dotykem něhy? Takové jsou Daewomen, jež ve svém projevu snoubí párovou akrobacii s moderním tancem a spojují ženskou krásu a sílu v jediné choreografii.

The Loser(s)

Skupinová akrobacie, moderní tanec a gymnastika v šokujícím, precizním provedení. Pět mužů a jedna žena ve vzduchu. To jsou Loser(s). Show, která vám vezme dech.

Duo Art Strength

Tohle je něco jiného. Akrobatické duo Art Strength svou silou, originalitou choreografie a střídáním pozic překvapuje v každém okamžiku. I žena dokáže unést muže.

Cyr Wheel

Vystoupení v kovovém kruhu, je velmi efektní akrobatická show plná síly a elegance pohybu, kde hraje svou důležitou roli i světlo.

Kolaps

Čekejte přesně to, co jméno napovídá: Sedmiminutové představení, které vám rozproudí krev v žilách. Nad takovou náročností akrobatických prvků zůstává rozum stát.

Mužská akrobacie Handstand

Pětice mužů předvede akrobatické umění založené pouze na stoji na rukou. Reprezentují mužskou sílu a rovnováhu. Je bez pochyby, že ženská část publika na takovýto večer jen tak nezapomene.

Šály

Závěsná akrobacie na šálách, které podtrhují jemnost žen a zároveň ukazují jejich odvahu a sílu.

Světelné kruhy

Půvab čtyř žen ve stínu světla, předvádějících akrobatické umění se světelnými kruhy, které jakoby byli jejich přirozenou součástí.

Trampolíny

Vystoupení akrobatů na trampolínách je vždy velkým zážitek pro diváky. Vysoké skoky spojené s ladností v pohybu navozují pocit volnosti.

Červená sukně

Žena v červených šatech a tři muži kolem ní prožívající taneční vášeň přímo před očima diváků.

Barmanská show

Protřepat, nemíchat! Vzrušující ohnivá barmanská show, kterou předvedou mistři svého řemesla. Díky nádherným tanečnicím si ale na své přijdou i abstinenti.

Duo Straps

Akrobati létajicí ve výšce na lanech, představují důležitost důvěry jeden v druhého. Vztah mezi mužem a ženou, vyrovnaný, silný a utvářející pocit bezpečí a jistoty.

Voda

Akrobaticko taneční vystoupení jakoby se odehrávalo na vodní hladině, snoubí eleganci pohybu s iluzí.

Lustr

Nádhérný lustr jakou součást scénografie večera, sloužící jako prvek závěsné akrobacie dvou akrobatů, muže a ženy, zavěšených ve výšce odehrávajících milostný duet.

Josephine And The Band

Josephine And The Band je kapela sestavená z mladých muzikantů pohybujících se na české hudební scéně. Mají v repertoáru známé popové balady, rockové hity a jazzové standardy všechny v originálních aranžích vytvořených členy kapely.

Sexy Show

Setkání tajných agentů a svůdných, ale nebezpečných žen. Scéně dominuje tyč na pole dance, kolem níž se ladně vznáší tajemná kráska. Toto sexy vystoupení se vám vryje do paměti!

Kruh

Dechberoucí vystoupení závěsné akrobacie na létajícím kruhu v sobě spojuje ladnost, eleganci, ale i napětí a sílu. Všechny prvky jsou propojené v efektní choreografii v maximálním souladu s hudbou.

zabookovat umělce

Celovečerní představení

Chcete zábavu na celý večer? Rezervujte si jedno z našich představení.
Postaráme se i o občerstvení a doprovodný program.

Heroes

Autonehoda. Polytrauma. Narkóza… Co se odehrává ve vašem mozku, když ležíte v kritickém stavu na operačním sále a váš život je v cizích rukách? Utíkáte do svých fantazií a snů, nebo vedete lítý boj? Střet reálné operace a vnitřního světa zraněného. Je načase poznat své hrdiny a vydat se s nimi na vzrušující a dobrodružnou pouť svým vlastním tělem. Cíl mise je jediný – přežít!

Konkurz

Akrobatická show pestrá jako vylhaný životopis. Losers Cirque Company uvádí inscenaci Konkurz, ve kterém o vítězi rozhodnou sami diváci.

Grandiózní

Jak zachránit rozpadající se divadelní soubor a sám sobě dokázat, že dlouholetá dřina na jevišti měla smysl? Naši hlavní hrdinové, akrobaté z povolání, touží vytvořit průlomové umělecké dílo s mimořádnou duchovní a kulturní hodnotou.

The Loser(s)

Novocirkusové představení The Losers propojuje tanec, akrobacii, živou hudbu a jednoduchou scénu. Inscenace, kterou na sebe dnes již populární Losers Cirque Company upozornili. Zde vznikl typický „loserovský“ humor.

Kolaps

Kolaps, součást všech životů, každodenní zkušenost která ničí, bortí a drtí. Kolaps, který buduje, zoceluje, utužuje, nebo se jen rutinně vrací aniž bychom si všimli a uvědomovali si jeho přítomnost. Bez kolapsu nelze posouvat své možnosti, nelze jít vpřed, nelze překročit svůj stín. Jak říkají samotní “lůzři”, je to akrobatický nářez.

zabookovat představení

Přijďte se na nás podívat

Že nevíte, do čeho jdete? Přijďte si nás nejdřív obhlédnout na jedno z našich představení pro veřejnost.

PROGRAM DIVADLA BRAVO!