O nás

Jsme produkční a eventová agentura. Zajistíme vše pro nezapomenutelný večer podle vašich představ: od programu na firemní eventy, oslavy nebo charitativní akce přes booking jednotlivých umělců, scénografii, světelné instalace, technické zajištění po navrhování kostýmů a make-upu.

Náš příběh

Začalo to na prvním ročníku soutěže Česko Slovensko má talent. Byli jsme tenkrát dva, duo DaeMen, a podařilo se nám zvítězit. Od té doby jsme vystupovali při nejrůznějších příležitostech a postupně rozšiřovali svoji uměleckou činnost. Zabodovali jsme bláznivým kabaretem Lidoskop. Začali jsme spolupracovat s dalšími akrobaty a tanečníky a vznikla inscenace The Loser(s), později Lůzři a Losers Cirque Company.

Do roku 2015 jsme fungovali pod organizací United Arts s.r.o. Pak jsme ale chtěli oddělit uměleckou a komerční činnost a založili United Arts & Co. z.s, která přebrala uměleckou činnost Lůzrů. Jako Losers Cirque Company jsme se stali jedním z nejznámějších novocirkusových spolků v Česku. Získali jsme nominaci na Thálii. Spolupracujeme se známými choreografy a vystupujeme na domácích i zahraničních festivalech.

Naše projekty

Losers Cirque Company

Bláznivá novocirkusová partička, s množstvím celovečerních představení na kontě, z nichž většinu z nich pravidelně reprízujeme v šapitó a divadlech u nás i v zahraničí. HA HU!

losers cirque company

Losers Academy

Pořádáme pravidelné lekce párové akrobacie a gymnastiky jak pro ty, kteří se chtějí v novocirkusovém řemesle zdokonalit, tak pro začátečníky nadšené pro nový druh pohybu.

losers academy

Duo DaeMen

Asi nás znáte jako vítěze prvního ročníku Československo má talent. Nabízíme několik pečlivě nazkoušených vystoupení, ale vymýšlíme i speciální čísla podle přání klienta.

duo daemen

Losers Open Air

Každý rok se Lůzři spojí se zajímavými hudebníky zvučných jmen a v nádherném historickém areálu na pražském Vyšehradě předvedou řadu speciálně komponovaných vystoupení.

losers open air

Divadlo BRAVO!

Domovskou scénu Losers Cirque Company poskytlo pražské divadlo s dlouholetou historií, Branické divadlo. V roce 2020 zde plánujeme velké věci. Těšíme se na vás v Braníku!

DIVADLO BRAVO

Chcete si objednat některou
z našich služeb?

Zaujali jsme vás? Chtěli byste si objednat naše představení? Nebo chcete jen konzultaci? Ozvěte se nám, rádi poradíme.

kontaktovat